عمل دماغ - دکتر سامی | هزینه عمل دماغ

عمل دماغ ( nose surgery )

عملکرد سوراخ دماغ انجام دم و بازدم می باشد. دماغ از دو بخش تشکیل شده است قسمت فوقانی که استخوانی می باشد و قسمت تحتانی که غضروفی است، عملکرد اصلی دماغ تخلیه هوای تنفسی است. دماغ هوای ورودی به دستگاه تنفسی را گرم و مرطوب می نماید و تا حدی آلودگی ها و ذرات گرد و غبار را از هوا حذف می کند و به ریه ها هدایت می کند.

دماغ از یک طرف به هوای آزاد و از طرف دیگر با حلق در ارتباط است. دماغ دارای یک حفره توخالی است که توسط یک تیغه به نام سپتوم به دو بخش مساوی تقسیم می شود. برای دریافت توضیحات کاملتر می توانید به مقاله ای درباره بینی ، دماغ  مراجعه کنید.

برخی از افراد عمل دماغ را برای رفع مشکلات مجاری تنفسی ، پولیپ بینی و شکستگی تیغه بینی و مواردی از این قبیل انجام می دهند و برخی دیگر هم برای زیبایی چهره اقدام به عمل بینی می کنند. در عکس شاخص یک نمونه از عکس دماغ عملی را مشاهده می کنید که از نمونه کارهای دکتر شاهین فتح سامی می باشد.

انتخاب جراح خوب برای عمل دماغ

یکی از موارد مهم که هر بیمار قطعا به آن توجه فراوانی دارد انتخاب بهترین جراح بینی شهر محل سکونت و یا کشوری است که در آن زندگی می کند می باشد. در نتیجه نیاز به تحقیق برای انتخاب بهترین جراح بینی دارد. همان طور که در توضیحات عمل دماغ گفته شد بینی از یک طرف به هوای آزاد و از طرف دیگر به حلق ارتباط دارد پس می توان نتیجه گرفت که اگر جراح بینی علاوه بر تخصص جراحی زیبایی دارای تخصص جراحی گوش و حلق و بینی باشد می تواند کمک کننده باشد. البته خیلی از جراحان عمومی نیز اقدام به جراحی بینی می کنند و به نظر من مهمترین فاکتوربرای یک جراح زیبایی تشخیص معیارهای زیبایی می باشد.

فاکتور مهم دیگر برای تشخیص جراح بینی خوب مشاهده  نمونه کارهای جراحی بینی انجام شده توسط پزشک معالج می باشد. مورد مهم دیگر این است که بیماربا مراحل عمل بینی آشنا باشد تا با یک دید کامل اقدام به عمل بینی کند.

بعد از مراحل فوق مشاوره حضوری با پزشک معالج می باشد که پزشک با معاینه دقیق دماغ بیمار پیشنهادها و راه کارهای مناسب را ارائه می کند و بیمار باید به توصیه های پزشک معالج خود گوش بدهد و به طور دقیق آنها را انجام دهد.برخی از این توصیه ها قبل از عمل دماغ می باشد و برخی دیگر از توصیه ها بعد از جراحی بینی می باشد که اگر بیمار آنها را رعایت کند عوارض بعد از عمل بینی بسیار کاهش می یابد.

هزینه عمل دماغ

در تعیین هزینه عمل بینی عوامل بسیاری دخیل هستند. مهمترین عامل این است که بیمار از چه نوع بینی برخوردار است و مشکل بینی او چه می باشد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این که نوع بینی شما چیست می توانید به قسمت انواع بینی – دکتر سامی مراجعه کنید تا با توضیحات دکتر فتح سامی پی ببرید از چه بینی برخوردار هستید.

لینک های مرتبط

عمل بینی

عمل بینی گوشتی

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه عمل بینی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. از طریق اینستاگرام هم می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

کانال اینستاگرام دکتر شاهین فتح سامی - جراح بینی و چانه

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ساعت کار مطب روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر می باشد

22725195 - 021
22725171 -021
موبایل : ۰۹۱۲۸۱۷۸۸۹۵ با ما در ارتباط باشید