بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی

امروزه دیگر مدل های عمل بینی فانتزی عروسکی از محبوبیت برخوردار نیستند و افراد به دنبال جراحی بینی طبیعی می باشند. درواقع افراد می خواهند بینی آن ها به گونه ای عمل شود که اثری از جراحی در بینی آن ها وجود نداشته باشد. ویژگی های مختلفی در عمل بینی طبیعی وجود دارد که جراح باید با آن آشنا باشد تا بتواند جراحی بینی طبیعی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

در نمونه زیر فرد دارای بینی کج با نوک بزرگ و پروجکشن بینی می باشد و به دلیل داشتن پشت لب بلند بیمار، بینی به سبک طبیعی به صورتیکه از شکل طبیعی خارج نشود توسط دکتر سامی جراحی شده است. برای مشاهده دقیق تر از سه نما عکس گرفتیم.

جراحی بینی طبیعی | بینی به سبک طبیعی جراحی شده است توسط دکتر فتح سامی

بینی کج با نوک بزرگ و پروجکشن که طبیعی عمل شده

عمل بینی طبیعی در تهران | بهترین جراح بینی طبیعی در تهران - دکتر سامی جراحی زیبایی بینی پروجکت | بینی نچرال استتیک | جراح بینی طبیعی کار - دکتر سامی

در زیر عکس عمل بینی طبیعی که از نمونه کارهای جراحی بینی طبیعی دکتر سامی می باشد را مشاهده می کنید. پس از جراحی، ظاهری زیبا در بینی فرد ایجاد شده است و جلوه ای طبیعی در بینی به وجود آمده است.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی – دکتر سامی جراح بینی

جراحی زیبایی بینی طبیعی

جراحی زیبایی بینی طبیعی

ویژگی های عمل بینی طبیعی

  • فانتزی نبودن بینی

امروزه بینی های فانتزی و بینی های عروسکی از محبوبیت بسیاری برخوردار نمی باشند. فانتزی شدن بینی در اثر زیاد شدن قوس بینی به وجود می آید. اگر در ناحیه پشت بینی قوس مناسبی به وجود نیاید و قوس بینی زیاد باشد، ظاهر بینی طبیعی نمی شود. زیاد بودن قوس بینی از لحاظ علم زیبا شناسی تایید شده نمی باشد.

  • اندازه سوراخ های بینی

اندازه سوراخ های بینی باید استاندارد باشد. کوچک بودن و یا بزرگ بودن بیش از اندازه سوراخ های بینی موجب می شود ظاهری نامناسب در بینی ایجاد شود. همچنین باعث می شود بیمار مشکلات تنفسی بعد ازعمل داشته باشد. دکتر سامی در تلاش است جراحی بینی را به شکلی انجام دهد تا درکنار زیبایی ظاهری و طبیعی بودن، مشکلی در تنفس بیمار ایجاد نشود.

عمل بینی طبیعی مردانه توسط دکتر سامی

  • نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

جراحان بینی طبیعی زمانی موفق می شوند که بتوانند برش های ماهرانه ای در سطح بینی ایجاد کنند و بخیه زدن بینی را نیز به بهترین شکل انجام دهند. هرچه میزان برش ها و زخم ها کمتر باشد ظاهر بینی، طبیعی تر به نظر می رسد.

  • ظاهر نوک بینی

ظاهر نوک بینی درعمل بینی طبیعی از اهمیت زیادی برخوردار است. نوک بینی باید ظاهری طبیعی داشته باشد. افتادگی بیش از حد نوک بینی موجب می شود تا ظاهر بینی نامتناسب شود و از طرفی بیش از حد سر بالا بودن نوک بینی نیز توازن صورت را برهم می زند. زاویه بین لب بالا وبینی باید استاندارد باشد تا تناسب نسبی در بینی ایجاد شود. علاوه بر ظاهر نوک بینی کناره های بینی نیز نباید فرورفتگی داشته باشد چرا که فرورفتگی کنار بینی موجب زشتی بینی می شود.

عمل بینی طبیعی گوشتی و استخوانی

افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، شرایط پیچیده تری در جراحی بینی طبیعی دارند، به دلیل اینکه تغییرات بسیاری بر روی بینی آن ها قابل اجرا می باشد. البته بینی های گوشتی معمولا به صورت طبیعی جراحی می شوند چرا که کوچک کردن بیش از حد بینی های گوشتی توصیه نمی شود و از این رو با ایجاد زاویه مناسب بین بینی و لب و ایجاد قوس مناسب در پشت بینی می توان عمل بینی طبیعی گوشتی را انجام داد.

جراحی زیبایی بینی یک عملیات پیچیده است که در آن جراح نیاز به داشتن ذهنی با قدرت تخیل بالا دارد.این کار مانند یک برنامه بازی می ­ماند که باید حرکات خود را بر اساس تغییرات پیش بینی کرد و مهمتر از همه، آگاهی از عواقب هر مانور درحین عملیات بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به آن دقت و توجه کافی کرد.

عمل بینی طبیعی گوشتی

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی

با شناخت ویژگی های بینی طبیعی بسیاری از افراد به دنبال یافتن بهترین جراح بینی طبیعی هستند. اگر جراح با علم زیبایی شناسی آشنا باشد و از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد می تواند عمل بینی طبیعی را به خوبی انجام دهد. بهترین جراح بینی طبیعی با بررسی کردن بینی و ایجاد تناسب بین بینی با شکل صورت، به صورتی جراحی بینی را انجام می دهد که این عمل جراحی مشخص نباشد و بینی فرم طبیعی داشته باشد و با شکل و بقیه اجزای صورت هماهنگی داشته باشد.

جراح بینی طبیعی موجب می شود که شکل، سایز و تقارن مناسب را در بینی به وجود آورد. در جراحی بینی طبیعی، اشکالات بینی رفع می شود و در این نوع جراحی بینی تغییرات زیادی بر روی بینی ایجاد نمی شود. انتخاب مناسب جراح بینی طبیعی در نتیجه عمل جراحی بینی بسیار تاثرگذار می باشد و نقش بسزایی دارد. دکتر سامی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی می باشد و موفق به گذراندن کورس پلاستیک صورت از کشور انگلستان شده و با نظر به سابقه کاری و انجام چندین هزارعمل رینوپلاستی توسط ایشان تا به امروز و با توجه به پیگیری نتایج تک تک بیماران توسط تیم درمانی و بررسی بازخورد آنها ایشان قطعا یکی از جراحان مطمئن در این حیطه به شمار می آیند.

اگر می خواهید بینی طبیعی داشته باشید، همیشه به دنبال یک متخصص جراحی بینی باتجربه و ماهر باشید چرا که آنها به احتمال زیاد نتیجه ­ای مطابق با انتظارتان را برآورده خواهند کرد.

از طریق آدرس اینستاگرام ما می توانید دیدگاه ها و سوالات خود را مطرح کنید.

کانال اینستاگرام دکتر شاهین فتح سامی - جراح بینی و چانه

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ساعت کار مطب روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر می باشد

22725195 - 021
22725171 -021
موبایل : ۰۹۱۲۸۱۷۸۸۹۵ با ما در ارتباط باشید