جراح زیبایی بینی | بهترین جراح زیبایی بینی دکتر سامی

جراح زیبایی بینی

 جراحی بینی برای دو منظورهم بین آقایان و هم در میان خانم ها انجام می شود یکی جراحی عملکردی بینی می باشد که برای بهبود مشکل تنفسی انجام می شود و دیگری جراحی زیبایی بینی می باشد که به منظور زیبایی ظاهری انجام می شود. همان طور که می دانید بینی عضو بسیار حساسی می باشد که برای جراحی آن حتما باید به پزشک متخصص و کاربلد مراجعه کنید تا خدای ناکرده دچار عوارض بینی بعد عمل نشوید. ابتدا خصوصیات و ویژگی های یک جراح زیبایی بینی خوب را برایتان بازگو می کنم.

خصوصیات جراح بینی خوب

بزرگترین خصلت یک جراح زیبایی بینی خوب این است که اول از همه یک انسان خوب باشد، دوم یک پزشک خوب باشد و بعد از آن کار خودش را خوب بلد باشد.

یکی از خصلت های یک انسان خوب یا یک پزشک خوب این است که با بیمار صادق باشد و اگر وعده ای به وی می دهد حداقل وعده های ممکن باشد. تمام عوارض احتمالی را سعی کند برای بیمارش توضیح بدهد و وعده های پوشالی به مریضش ندهد چون در عمل زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی همیشه می شود تصور نتایج بالاتر و بالاتر را داشت ولی تصور این امکان همیشه وجود دارد ولی در عالم واقعیت محدودیت هایی وجود دارد و جراح باید این محدودیت ها را برای هر فردی بازگو کند.

خصلت دیگر یک جراح بینی خوب داشتن حوصله و دقت کافی در عمل جراحی بینی است چرا که ممکن است برای یک مریض یک ساعت وقت بیشتر بگذارد ولی اگر آن یک ساعت وقت را از آن کم کند احتمال این که کار بیمار به دوباره کاری بکشد و یک سال زندگی اش در واقع به آن حالت نرمال برنگردد وجود دارد چرا که اگر در کار جراحی بینی اشتباهی صورت بگیرد و یا به هر دلیل دیگری از جمله مراعات نکردن یا عفونت کردن یا هر چیز دیگری عمل بینی به دوباره کاری بخواهد بکشد معمولا زودتر از یک سال این امکان وجود ندارد.

چه نکاتی را جراح بینی باتجربه باید در حین عمل در نظر داشته باشد؟

مهمترین عواملی که در حین جراحی باید جراح بینی در نظر داشته باشد این است که به بافت های خون رسان بینی حداقل آسیب را برساند برای این کار باید آناتومی بینی را به خوبی تشخیص دهد و بداند در کجاها برش ها را صورت بدهد و مسیرهای باز کردن بینی در کدام نواحی باید باشد.

نکته بعدی این که در هر صورتی باید توجه داشته باشد که وقتی بافت های سخت زیر بینی را تغییر می دهد باید به شکلی باشد که بافت های نرم بتواند با آن تطابق پیدا کند یعنی پوست و بافت های پوششی سطحی بتوانند روی آن بافت های اسکلتی به خوبی بخوابند.

سخن پایانی – دکتر سامی جراح بینی

دکترسامی:  ” پس اگر یک جراح بینی می تواند یک وقت یک ساعته اضافه برای بیمارش بگذارد که با حوصله و دقت بیشتری تمام کار را برایش انجام بدهد به نفع بیمار است چرا که این یک ساعت اضافه برای بیمار ممکن است یک سال که از ساعت های بی شماری تشکیل شده برابری کند و اگر آن یک ساعت اضافه برای مریض گذاشته نشود ممکن است ساعت های بسیار زیادی را بیمار در سختی به سر ببرد.”

از طریق آدرس اینستاگرام ما می توانید دیدگاه ها و سوالات خود را مطرح کنید.

کانال اینستاگرام دکتر شاهین فتح سامی - جراح بینی و چانه

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ساعت کار مطب روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر می باشد

22725195 - 021
22725171 -021
موبایل : ۰۹۱۲۸۱۷۸۸۹۵ با ما در ارتباط باشید