آیا بعد از سال ها نتیجه عمل بینی تغییر می کند؟

تغییر نتیجه عمل بینی با گذشت زمان - جراحی بینی سال 85

آیا بعد از سال ها نتیجه عمل بینی تغییر می کند؟

بسیاری از مراجعه کنندگان از آقای دکتر سامی می پرسند آیا بعد از سال ها نتیجه عمل بینی تغییر می کند؟ پاسخ دکتر سامی :

تغییر نتیجه عمل بینی با گذشت زمان

در جراحی های نوین بینی و چانه تکنیک ها تغییر کرده است و جراحی بینی به دو روش جراحی باز و جراحی بسته انجام می گیرند. در جراحی باز دید پزشک بیشتر بوده و جراحی دقیق تر انجام می گیرد البته ورم و کبودی بینی دیرتر بهبود پیدا می کنند اما بیمار دیگر نیازی به جراحی مجدد پیدا نمی کند.

در تکنیک های نوین جراحی بینی حتی برای بینی های گوشتی هم راه کارهای بسیار خوبی وجود دارد که نتیجه عمل بینی بعد از سال ها ثابت خواهد ماند. فقط بیمار باید در انتخاب جراح خود دقت کافی و حساسیت لازم را داشته باشد تا نزد بهترین جراح بینی عمل بینی را انجام دهد. یکی از سوالاتی که بیماران می پرسند این است که چگونه باید از بین این همه جراح بینی و چانه بهترین را انتخاب کنیم.

فاکتورهای زیادی برای انتخاب بهترین جراح بینی وجود دارد اول بررسی این که تخصص دکتر معالج چیست و از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شده است؟ همان طور که می دانید داشتن تخصص گوش و حلق و بینی به جراح کمک بیشتری در جزئیات جراحی می کند.

فاکتور مهم دیگر بررسی نمونه کارهای دکتر معالج و حتی در صورت امکان مصاحبه با اشخاصی که نزد آن جراح بینی خود را عمل کرده اند بسیار راه گشاست برای این منظور ما چند مصاحبه از بیماران دکتر سامی به عمل آورده ایم که در انتهای مقاله قرار داده ایم.

فاکتر بعدی مشاوره حضوری نزد پزشک معالج است که با برسی های دقیق ، دکتر بایدها و نبایدها را با بیمار خود مطرح می کند تا بیمار بتواند تصمیم درستی را بگیرد.

در زیر چند نمونه از نمونه کار دکتر سامی در زمینه جراحی بینی را مشاهده می کنید که پس از گذشت یک دهه هیچ تغییری در نتیجه عمل بینی مشاهده نمی شود.

 

تغییر نتیجه عمل بینی با گذشت زمان - جراحی بینی سال 1390 تغییر نتیجه عمل بینی با گذشت زمان - از نمونه کارهای جراحی بینی دکتر سامی

در زیر کلیپی از نمونه کار جراحی زیبایی بینی دکتر سامی را مشاهده می کنید که پس از گذشت ۱۰ سال نتیجه عمل بینی تغییری نکرده است و بیمار از جراحی انجام شده بسیار راضی می باشد.

در ادامه نیز تصاویری از نمونه کار جراحی زیبایی بینی که در سال ۱۳۸۶ توسط دکتر سامی انجام شده را می بینید همان طور که مشاهده می کنید بعد از گذشت تقریبا ۱۳ سال هیچ تغییری در نتیجه عمل بینی این خانم مشاهده نمی شود. ذکر یک نکته ضروری است و آن این که برای گرفتن نتیجه مطلوب از عمل بینی باید به نکات قبل از عمل و بعد از عمل و مراقبت های بعد از عمل توجه کافی شود و همه نکات باید به درستی انجام شوند.

عمل بینی سال 1386 جراحی زیبایی بینی که در سال 86 توسط دکتر سامی انجام شد
آیا با گذشت زمان نتیجه عمل بینی تغییر می کند ؟ دکتر سامی نتیجه عمل بینی بعد از گذشت 13 سال تغییری نکرد

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید