عمل جراح بینی فانتزی

جراح بینی فانتزی

در جامعه امروز عمل زیبایی بینی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی به شمار می آید. به همین دلیل اکثریت مردم خواستاراین نوع عمل زیبایی هستند .نکته قابل توجهی که درعمل زیبایی بینی بایستی رعایت شود تعادل و تناسب بینی بعد ازعمل با دیگر اعضای صورت و فرم صورت می باشد. جراحی بینی فانتزی یکی از انواع جراحی زیبایی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است.

اشخاصی که صورت پهن تری دارند و اعضای صورت آن ها بزرگ است عمل بینی فانتزی به آنها پیشنهاد نمی شود. نکته مهمی که بایستی به آن توجه داشت این است که امکان کوچک کردن بیش از حد بینی و بالا بردن زیاد نوک بینی در بینی بزرگ و گوشتی وجود ندارد.

جراح بینی فانتزی | بهترین جراح بینی فانتزی - دکتر سامی

عمل جراحی بینی فانتزی

این نوع جراحی یکی از عمل های زیبایی بینی می باشد که طرفداران گسترده ای در میان خانم ها دارد. در حالیکه این جراحی برای همه افراد مناسب نیست و امکان جراحی هم در همه وجود ندارد ،به ویژه کسانی که از بینی های گوشتی برخوردار می باشند زیرا پوست بینی گوشتی خیلی ضخیم است و تغییرات به وجود آمده در بینی ، به خوبی مشخص نیست .بنابراین کسانی که بینی های گوشتی دارند و در عمل بینی گوشتی بایستی توقع معقولی از جراحی بینی خود داشته باشند زیرا قاعدتا نتیجه جراحی در این نوع بینی ها در اکثر موارد طبیعی می باشد.

شایان ذکر است اشخاصی که طرفدار بینی های فانتزی هستند و بعد از انجام این جراحی از فرم بینی های خود رضایت نداشته باشند و بخواهند جراحی مجدد و ترمیمی داشته باشند جراحی آن ها بسیار مشکل است به این دلیل که در جراحی اول بینی ، بینی آنها خیلی کوچک می شود و در جراحی ترمیمی بینی ، جراح با کار سختی روبرو می شود . جراحی بینی فانتزی مستلزم یک بینی استخوانی با پوست نازک و غضروف محکم می باشد.

جراحی بینی فانتزی | جراح بینی فانتزی در تهران

نمونه جراحی بینی فانتزی – دکتر سامی جراح بینی

نحوه انتخاب جراح بینی فانتزی

بینی های فانتزی دارای اندازه بسیار کوچک ، بینی نوک تیز ، سربالا و قوس می باشند. بینی های عروسکی و یا فانتزی از سوراخ های کوچک و تیغه بسیار نازکی تشکیل شده اند و همچنین بسیار ظریف می باشند و با تمرکز و دقت زیادی جراحی می شوند. جراح بینی فانتزی باید از تجربه بالا و مهارت برخوردار باشد.

در زمان انتخاب جراح بینی فانتزی باید به تبحر و خبرگی او دقت کنید زیرا شکل بینی فانتزی دارای ظرافت می باشد و جراح بینی فانتزی باید در این زمینه دارای مهارت باشد. در صورتی که کمی افراط در شکل دهی بینی فانتزی رخ دهد موجب نارضایتی بیمار و زیبا نشدن فرم بینی فرد شود، به همین علت حتماً نمونه کارهای جراح بینی را قبل از عمل مشاهده کنید . دکتر سامی جراح زیبایی بینی و چانه یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی است که  می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

از طریق آدرس اینستاگرام ما می توانید دیدگاه ها و سوالات خود را مطرح کنید.

کانال اینستاگرام دکتر شاهین فتح سامی - جراح بینی و چانه

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ساعت کار مطب روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر می باشد

22725195 - 021
22725171 -021
موبایل : ۰۹۱۲۸۱۷۸۸۹۵ با ما در ارتباط باشید