بهترین جراح بینی طبیعی

امروزه دیگر مدل های جراحی بینی فانتزی و عروسکی از محبوبیت برخوردار نیستند و افراد به دنبال عمل بینی طبیعی می باشند . در واقع افراد می خواهند بینی آن ها به گونه ای عمل  شود که اثری از جراحی در بینی آن ها وجود نداشته باشد. ویژگی های مختلفی در عمل بینی طبیعی وجود دارد که جراح با آن آشنا باشد تا به تواند عمل بینی طبیعی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تصاویر زیر نمونه ای از عمل بینی طبیعی می باشد که توسط دکتر سامی انجام شده است پس از جراحی ظاهری زیبا در بینی فرد ایجاد شده است و جلوه ای طبیعی در بینی ایجاد شده است.

ویژگی های عمل بینی طبیعی

  • فانتزی نبودن بینی

مسئله ای وجود دارد این است امروزه بینی ای فانتزی و عروسکی از محبوبیت بسیاری برخوردار نمی باشند فانتزی شدن بینی در اثر زیاد شدن قوس بینی به وجود می آید. اگر در ناحیه پشت بینی قوس مناسبی به وجود آید وقوس بینی زیباد نباشد ظاهر بینی طبیعی نمی شود. زیاد بودن قوس بینی از لحاظ علم زیبا شناسی تایید شده نمی باشد.

  • اندازه های سوراخ های بینی

اندازه سوراخ های بینی باید استاندارد باشد کوچک بودن و یا بزرگ بودن بیش از اندازه سوراخ های بینی موجب می شود ظاهری نامناسب در بینی ایجاد شود . همچنین باعث می شود بیمار مشکلات تنفسی بعد از عمل داشته باشد. دکتر سامی در تلاش است جراحی بینی را به شکلی انجام دهد تا در کنار زیبایی ظاهری و طبیعی بودن مشکلی در تنفس بیمار ایجاد نشود.

  • نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

جراحانی می توانند در جراحی بینی طبیعی موفق باشند که بتوانند برش های ماهرانه ای در سطح بینی ایجاد کنند و بخیه زدن بینی را نیز به بهترین شکل انجام دهند. هرچه میزان برش ها و زخم ها کمتر باشد ظاهر بینی به صورت طبیعی به نظر می رسد.

  • ظاهر نوک بینی

ظاهر نوک بینی در عمل بینی طبیعی از اهمیت برخوردار است. نوک بینی باید ظاهری طبیعی داشته باشد. افتادگی بیش از حد نوک بینی موجب می شود ظاهر بینی نامتناسب شود و از طرفی بیش از حد سر بالا بودن نوک بینی نیز توازن صورت را برهم می زند. زاویه بین لب و بینی باید استاندارد باشد تا تناسب نسبی در بینی ایجاد شود . علاوه بر ظاهر نوک بینی کناره های بینی نیز نباید فرورفتگی داشته باشد چرا که موجب زشتی بینی می شود.

عمل بینی طبیعی گوشتی و استخوانی

افرادی که دارای بینی گوشتی و استخوانی هستند ، شرایط پیچیده تری در جراحی بینی به این دلیل است که تغییرات بسیاری بر روی بینی آن ها قابل اجرا می باشد. البته بینی های گوشتی معمولا به صورت طبیعی جراحی می شوند چرا که کوچک کردن بیش از حد بینی در بینی های گوشتی توصیه نمی شود و از این رو با ایجاد زاویه ناسب بین بینی و لب و ایجاد قوس مناسب در پشت بینی می توان عمل بینی طبیعی گوشتی را انجام داد.

 

 

 

جراحی زیبایی بینی یک عملیات پیچیده  است که در آن جراح نیاز به داشتن ذهنی با قدرت تخیل بالا دارد.این کار به مانند یک برنامه بازی می­ماند که باید حرکات خود را بر اساس تغییرات پیش بینی شده و مهمتر از همه، آگاهی از عواقب هر مانور درحین عملیات انجام داد.

بهترین جراح بینی طبیعی

با شناخت ویژگی های بینی طبیعی بسیاری از افراد به دنبال یافتن بهترین جراح بینی طبیعی هستند. اگر جراح با علم زیبا شناختی آشنا باشد و از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد می تواند عمل بینی طبیعی انجام دهید.  دکتر سامی یکی از بهترین جراحان می باشد و موفق به گذراندن کورس پلاستیک صورت از کشور انگلستان شده و با نظر به سابقه کاری و انجام چندین هزارعمل رینوپلاستی توسط ایشان تا به امروز و با توجه به پیگیری نتایج تک تک بیماران توسط تیم درمانی و بررسی پس خوراند آنها ایشان قطعا یکی از جراحان مطمئندر این حیطه به شمار می آیند.

اگر می خواهید بینی طبیعی داشته باشید، همیشه به دنبال یک متخصص جراحی بینی باتجربه و ماهر باشید چرا که آنها به احتمال زیاد نتیجه ­ای  مطابق با انتظاراتان را برآورده خواهند کرد.

 

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید