در جامعه امروز عمل زیبایی بینی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار می آید به همین دلیل اکثریت مردم خواستار این نوع عمل زیبایی هستند نکته قابل توجهی که  در عمل زیبایی بینی بایستی رعایت شود تعادل و تناسب بینی بعد از عمل با دیگر اعضای صورت و فرم صورت می باشند.

اشخاصی که صورت پهن تری دارند و اعضای صورت آن ها بزرگ است عمل بینی فانتزی در این اشخاص پیشنهاد نمی شود. جراحی بینی فانتزی گونه ای از جراحی می باشد که در آن بینی کوچک و سربالا و از کمی هم قوس برخوردار است. نکته مهمی که بایستی به آن توجه داشت این است که امکان کوچک کردن بیش از حد بینی و بالا بردن زیاد نوک بینی در یک بینی بزرگ و گوشتی وجود ندارد.

جراحی بینی فانتزی

این نوع جراحی یکی از گونه های جراحی زیبایی بینی است که  طرفداران گسترده ای در میان خانم ها دارد در حالیکه این جراحی برای همه افراد مناسب نیست و امکان جراحی هم وجود ندارد به ویژه کسانی که از بینی ها گوشتی برخوردار می باشند به این دلیل که پوست بینی گوشتی خیلی ضخیم است و تغییرات به وجود آمده در بینی را به خوبی معلو نمی کند .بنابراین کسانی که بینی های گوشتی دارند بایستی توقع معقولی از جراحی بینی خود داشته باشند زیرا قاعدتا حاصل جراحی این نوع بینی ها در اکثر موارد طبیعی می باشد.

شایان ذکر است اشخاصی که طرفدار بینی های فانتزی هستند و بعد از انجام این جراحی از فرم بینی های خود رضایت نداشته باشند و بخواهند جراحی مجدد و ترمیمی داشته باشند جراحی آن ها بسیار مشکل است به این دلیل که در جراحی بینی از نوع فانتزی بینی خیلی کوچک می شود و در جراحی ترمیمی بینی جراح کار دشواری را در پیش رو دارد. جراحی بینی فانتزی مستلزم یک بینی استخوانی با پوست نازک و غضروف محکم می باشد.

بینی های فانتزی خیلی کوچک و دارای نوک تیز و سربالا و قوس هستند. بینی های عروسکی و یا فانتزی  از سوراخ های ریز و تیغه بسیار نازکی برخوردارند و همچنین بسیار ظریف هستند و با تمرکز و دقت خیلی زیادی جراحی می شود. این نوع از جراحی احتیاج به تجربه بالا و جراح  حاذق دارد دکتر سامی جراح زیبایی بینی و چانه یکی از بهترین جراحان بینی و با تجربه بسیار بالا و خبره در حیطه جراحی زیبایی بینی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید