پروتز چانه بدون جراحی

عمل فرم دهی چانه بدون جراحی، یک راه کار عالی برای کسانی است که می خواهند سایز، شکل یا حالت نیمرخ چانه شان را بی آنکه اجباری به جراحی باشد، اصلاح کنند. چنانچه شما هم می خواهید کوچکی و پژمردگی فرم چانه خود را رفع نمایید یا خط فک محکمتر و برجسته‌تری داشته باشید، پروتز چانه بدون جراحی یک روش فوق العاده برای رسیدن به فرم دلخواه  چانه می باشد. در صورتی که فرم جانه شما به گونه ای ایست که فکر شما را درگیر کرده و به زیبایی شما لطمه وارد کرده است، اصلاح فرم چانه یا حالت نیمرخ آن، در بیشتر مواقع سبب بهتر شدن چهره هر شخص به طور قابل توجهی خواهد شد.

پروتز چانه بدون جراحی با تزریق فیلر

زاویه دار کردن صورت و چانه با تزریق ژل یک متد درمانی جایگزین جراحی زیبایی چانه می باشد که جهت بهتر شدن ظاهر چانه و بخش پایین صورت به کار گرفته می شود. با حجیم نمودن چانه و خط فک پایین، پوست زیر چانه حالت کشیده ای به خود پیدا می کند و سبب بهتر شدن ظاهر خط گردن نیز می‌گردد. و در مواقعی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که  استخوان فک (مندیبل) به موازات بالا رفتن سن اشخاص کوچک‌تر شده باشد و برای این کار می توان  از تزریق ژل جهت بزرگ تر کردن و برجسته‌سازی گونه نیز به کار گرفت.

زمانی که عمل پروتر چانه(تزریق ژل یا چربی) در حال انجام شدن است متخصص مربوطه بایستی  درک خوبی از آناتومی چانه و خصوصیات ظاهری آن داشته باشد که در پی آن بافت‌های نرم و چارچوب اسکلتی زیر چانه به وجود آید. چانه یک عضوی از صورت می باشد که بر ظاهر دیگر عضو های صورت و گردن اثر می گذارد. با افزایش  سن، اندازه چانه معمولا رو به کوچک شدن می رود. خوشبختانه، متد درمانی حجیم کردن چانه می‌تواند به برجستگی چانه و برگشت به فرم اول یا حالت بهتر پسدا کردن بی آنکه در صورت فرد خللی ایجاد کند و یا باعث غیرنرمال شدن صورت گردد، کمک کند.

هر شخصی که در پی بهتر نمودن ظاهر و سایز چانه خود می باشد می‌تواند یک فرد مناسب برای تزریق فیلر، تزریق ژل و چربی در چانه باشد. افرادی که تمایل به انجام عمل جراحی پروتز چانه یا استفاده از ایمپلنت ندارند، ولی خواهان آنند که ظاهر خود را تغییر داده و آن را بهتر نمایند گزینه های مناسبی برای استفاده از این روش درمانی می باشند که هزینه کمتری هم نسبت به جراحی چانه دارد.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید