رفع قوز بینی با ماساژ و ورزش

گرچه دكتر سامي با موثر بودن روش هايي مثل ماساژ براي تغيير فرم بيني چندان نظر موافقي ندارد وليكن مطالبي كه ساير منابع كه چندان معتبر نيستند ذكر گرديده كه در ذيل بدان اشاره ميگردد.

از بین بردن قوز بینی با ماساژ : همانطور که می دانید بینی جزو اصلی ترین اجزای صورت می باشد و نقش مهمی در زیبایی فرد دارد و در صورتی که این فرم بینی مشکلی داشته باشد باعث کاهش اعتماد به نفس در شخص و نیز زیبایی او می شود.در حال حاضر جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین اعمال جراحی به شمار می آید و بعضی از افراد حاضرند مبالغ هنگفتی را برای جراحی بینی بپردازند تا صورتی زیباتر داشته باشند اما همیشه هم جراحی تنها راه برای رسیدن به زیبایی نیست بلکه می توان از راه حل  های دیگری هم  استفاده کرد تا به زیبایی دلخواه دست یافت.

یادتان باشد که برای رفع قوز بینی عمل جراحی بینی انجام داد و با از بین بردن آن سبب زیبایی بیشتر صورت شد. دلیل قوز بینی مربوط به غضروف یا استخوانی می باشد که در پشت بینی قرار داشته است.

رفع قوز بینی با ماساژ و ورزش

چنانچه خواستار بینی زیبایی هستید می توانید توسط  یوگای صورت یا ورزش بینی به آن دست یابید. تکنیک هایی که شما می توانید توسط آن ها حالت بینی خود را عوض کنید و آن طور که می خواهید به غضروف بینی تان حالت دهید. یکی از این روش ها بدین گونه است که فرد نفس خود را حبس می کند و بینی را به شکل کشیده نگه دارد و سپس گوشت های نواحی حفره های بینی را هر بار با یک دست به سمت مرکز بینی می فشارد با انجام چند بار در روز به فرمی که می خواهید دست پیدا می کنید.

در روشی دیگر می تواند دو انگشت شصت و اشاره مثل زمانی که بینی تان را می گیرید ، بینی را بگیرید و در همان حالت به کمک انگشتان بینی را به سمت بالا هل دهید. این امر باعث می شود که بینی از حالت پهن به حالت کشیده تبدیل شود و نیز افتادگی در نوک بینی نیز هم رفع می شود.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید