جراحی پلاستیک چگونه انجام میشود

جراحی پلاستیک چیست؟

برخی به خاطر نام جراحی پلاسنیک فکر می کنند کسانی این جراحی را انجام می دهند صورت آن ها را مواد ساختگی در بر خواهد گرفت در صورتی که عنوان این جراحی از واژه یونانی پلاستیکوس گرفته شده و به معنای شکل یا قالب می باشد.جراحی پلاستیک در اصل باعث می شود فرد ظاهری زیباتر پیدا کند و یا توانایی عملکرد او بالا رود.گاهی اوقات بسته به تشخیص پزشک حلق و بینی میزان گستره ی جراحی پلاستیک تغییر می کند و احتمال دارد جراحی  شامل تمام صورت، بینی، لب، گوش و گردن شود. جراحی زیبایی یک جزء همیشگی از تخصص حلق و بینی بوده است که شامل دو بخش جراحی بازسازی و آرایشی می شود.

جراحی پلاستیک چگونه انجام میشود؟

عمل‌های بازسازی پلاستیک باعث ترمیم و اصلاح عیوب صورت یا بدن می‌شوند. که شامل نواقص در زمان تولد مثل لب شکری و دفرمگی گوش ها، صدمات ضربه مثل گاز گرفتگی سگ یا سوختگی یا مشکلات به وجود آمده بعد از جراحی  سینه زنان می باشند.

عمل‌های آرایشی (زیبایی) به عمل هایی گفته می شود که در آن عضوی از بدن  تغییر پیدا می کند تا با این کار فرد اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند و حس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشد. جراحی  های آرایشی متداول شامل بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه‌ها، تغییر فرم بینی و خارج کردن چربی از قسمت هایی خاص از بدن می‌باشند.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید