جراحی زیبانه چقدر در زیبایی تاثیر دارد؟

در جراحي زيبايي چانه علیرغم جراحي زيبايي گونه که پزشک قادر است در بعضی مواقع جراحی را بدون استفاده از ايمپلنت و تنها با تکنيک‌هاي جراحي انجام داد، معمولا نیازمند يک پروتز است. تنها ویژگی منتوپلاستي در قیاس با جراحي‌هاي زيبايي ديگر در اين می باشد که امکان برگشت‌پذيري اين جراحي بیشتر است و چندی پس از اين جراحي شخص قادر است با انجام يک جراحي ديگر پروتز را بیرون بیاورد.

جراحی زیبانه چقدر در زیبایی تاثیر دارد؟

تناسب و تعادل اعضای صورت در زیبایی فرد تاثیر بسزایی دارد. هم خوانی چانه نقش عمده ای در ظاهر صورت به ویژه در زاویه نیم رخ و سه رخ فرد دارد. یک چانه کوچک سبب بزرگ نشان داده شدن بینی شود. معمولا اشخاصی که چانه آنها عقب است و پزشک به آنها توصیه می کند که باید چانه آن ها جراحی شود و به سمت جلو کشیده شود، در بیشتر موارد از این مشکل خود مطلع نیستند.در  مجموع  به عملی که توسط آن فرم چانه تغییر پیدا می کند، منتوپلاستی گفته می شود.

گاهی امکان دارد به دلیل مشکلی که در فک پایین شخص وجود دارد چانه او خیلی کوچک به نظر آید. درچنین مواقعی ایرادات دیگری مثل تنظیم نبودن دندانهای فک بالا و پایین نیز وجود دارد . ایرادات بنیادی فک با درمان گسترده تر که جراحی فک می باشد، ترمیم می شود و به خاطر هم آمیختگی دندانهای فک بالا و پایین و بنیاد مرتبط به آنها، این نوع جراحی باید با همیاری دندانپزشک و جراح فک صورت گیرد.

نخستین قدم برای عمل جراحی، ویزیت دقیق صورت بیمار می باشد. در اختیار گذاشتن اطلاعات کافی و نحوه چگونگی ضربه به قسمت چانه، درمان اورتودنسی، جراحی پیشین درقسمت دهان به پزشک بسیار کمک می کند و جزء مواردیست که حتما باید انجام شود. خوب است بدانید اورتودنسی نواقص مربوط به شرایط قرارگیری دندانها در تعامل با یکدیگر را ترمیم می کند ولی نواقص مربوط به استخوانهای صورت را اصلاح نمی کند.

تقویت چانه را می توان به خودی خود و یا توسط عمل جراحی بینی انجام داد. و یا  می توان توسط عمل کشیدن پوست صورت، لیپوساکشن (خارج کردن چربی) صورت و گردن و سایر اعمال جراحی نسبت به تقویت آن اقدام کرد.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید