تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

افرادی که می خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند ، انتخاب نوع و حالت بینی پس از جراحی بینی از مواردی می باشد که باید در خصوص آن با مشاوره جراح صحبت شود. جراحی زیبایی از لحاظ  حالت ظاهری بینی به دو نوع جراحی بینی فانتزی و طبیعی تقسیم می شود. هر کدام از این متد ها با هم فرق دارند و برای افراد با فرم بینی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

عده ای از بیماران جراحی بینی طبیعی و عده ای دیگر جراحی بینی به شکل فانتزی دوست دارند.

بینی فانتزی یا طبیعی

جراحی بینی فانتزی

بیمار در این نوع جراحی، میخواهد که بینی اش نسبت به حد نرمال کوچک تر شود. مساله مهمی که قبل از زیبایی ظاهری مورد اهمیت است این است که احتیاط شود بینی از لحاظ  عملکردی صدمه نبیند. گاهی اگر بخواهیم به بینی حالت فانتزی دهیم احتمال دارد عملکرد بینی با مشکل مواجه شود. مثلا هنگامی که سوراخ های بینی را بیش از حد کوچک می شود، بیمار برای نفس کشیدن به مشکل بر می خورد.

جراحی بینی طبیعی

در این جراحی بین بخش های مختلف بینی و دیگر قسمت های صورت به دست جراحان زیبایی بینی هماهنگی برقرار می شود. پس از برطرف شدن نواقص بینی ، نزدیکان متوجه نمی شوند که شخص عمل جراحی بینی انجام داده است. و نتیجه عمل طبیعی می باشد.

اصلی ترین تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

زاویه ای که نوک بینی با لب بالا به خود می گیرد، اصلی ترین تفاوت جراحی بینی طبیعی با جراحی بینی فانتزی می باشد. در جراحی بینی فانتزی زاویه بین لب بالا تقریبا ۱۰۵ درجه می باشد و بینی اندکی سر بالا تر است. ولی در جراحی بینی به حالت طبیعی ، زاویه بین لب بالا و سر بینی تقریبا ۹۰ درجه است .

با عنایت به فرق جراحی بینی طبیعی و فانتزی ، به افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند پیشنهاد می کنیم، انتخاب نوع جراحی بینی ( فانتزی یا طبیعی و … ) را به جراح بینی بسپارند. جراح به علت تجربه و توانایی خود و با بررسی های لازم می داند چگونه تناسب بینی با سایر اعضای صورت را چه طور برقرار کند.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید