در جهان امروز جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد، بعضی از افراد به علل گوناگون بعد از جراحی بینی ، می خواهند نسبت به ترمیم بینی پس از جراحی بینی اولیه اقدام نمایند.

جراحی بینی ثانویه در حقیقت یک جراحی ترمیمی به شمار می آید که بعد از نخستین رینوپلاستی صورت میگیرد ، اغلب هنگامی این جراحی انجام می شود که فرد از جراحی بینی اولیه خود رضایت نداشته باشد و می خواهد مجددا نسبت به رفع نواقص یا رسیدن به فرم دلخواه اقدام نماید.

خوب است مطلع باشید که عمل جراحی بینی ثانویه نسبت به جراحی بینی اولیه گران تر است ، به این دلیل که جراح بینی بایستی تغییرات بیشتری را برای دفعه دوم انجام دهد هم چنین لازم است که بازسازی مجدد بر روی بینی صورت گیرد .

بهترین جراح برای ترمیمی بینی

علل جراحی ترمیمی بینی :

  • بزرگ بودن بینی
  • فاصله غیر نرمال سوراخ های بینی
  • انحراف تیغه بینی
  • مشکلات خشکی بینی و مشکلات تنفسی
  • عدم رضایت شخص از عمل اولیه بینی
  • و…

چه زمانی برای جراحی بینی ثانویه مناسب تر است ؟

برای جراحی ثانویه مناسب ترین زمان ۱سال بعد از جراحی بینی اولیه می باشد، دلیل این کار بروز نتایج بینی بعد از ۱سال می باشد . بعد از ۱سال جراح می تواند تشخیص دهد که جراحی بینی ثانویه بایستی صورت گیرد یا خیر.

دکتر سامی جراح بینی ، به مطلوب ترین حالت ممکن جراحی ترمیمی بینی را انجام می دهند ، هر روز تعداد زیادی از افراد به مطب وی رفته و خواهان جراحی ترمیمی از سوی ایشان می باشند.

دکتر سامی جراح بینی با بهره گیری از نوین ترین تکنولوژی های روز دنیا جراحی ترمیمی را انجام می دهند ، وی به نحوی جراحی ترمیمی بینی را انجام می دهند که بیماران علاوه بر برخورداری از نهایت رضایت از جراحی ترمیمی خود ، اذعان می دارند که ای کاش جراحی بینی اولیه را نزد دکتر سامی انجام می دادند.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید