انواع مدل های بینی که در برگیرنده حالت طبیعی و نیمه فانتزی است  در چهار دسته گوشتی، نیمه گوشتی، غضروفی و نیمه غضروفی قرار می گیرند.

انواع جراحی زیبایی بینی منوط بر مشکل بینی

جراحی زیبایی بینی فقط مختص بانوان نیست، آقایان نیز خواستار این عمل می باشند. جراحی بینی آقایان امکان دارد به دلیل حالت ظاهر و یا عملکرد آن صورت گیرد. جراح زیبایی اعمالی را با در نظر داشتن فرم بینی بیمار انجام می‌دهد.

ترمیم قوز بینی یا حذف قوز بینی: این مورد رایج ترین علت برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی به شمار می آید.

وسعت دادن به تیغه بینی (بلند کردن تیغه بینی): این عمل زیبایی بینی غالبا جهت زیباسازی بینی آسیایی‌ها صورت می گیرد.

جراحی نوک بینی: جراح نوک بینی را با تمرکز بالا در حین جراحی باز بینی فرم می‌دهد تا نقص برآمدگی بیش از اندازه یا کوچک نوک بینی و همچنین نا فرمی نوک بینی گوشتی رفع گردد.

ترمیم بال‌های آلار بینی (غضروف بالی): این نوع جراحی بینی در حقیقت جراحی ترمیمی کوچکی می باشد که می‌توان آن را بدون مشکل با به کار گیری از بی‌حسی موضعی انجام داد.

جراحی پولیپ بینی (ترمیم تیغه بینی): در این نوع رینوپلاستی تیغه میانی بینی (سپتوم) صیقل داده می شود. این جراحی اغلب برای بیمارانی به کار می رود که قادر نیستند به سادگیاز بینی تنفس کنند.

جراحی زیبایی ثانویه بینی یا جراحی ترمیمی بینی: این نوع جراحی بینی به دلیل ترمیم نواقصی صورت می گیرد که بعد از جراحی قبلی بینی رخ داده است یا از گذشته تا به حال  وجود داشته‌اند.

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

22725195 - 021
22725171 -021 با ما در ارتباط باشید